Co když jsme v hybridní válce, kde se bojuje nevojenskými prostředky? Psychologickými operacemi, informačními útoky, penězi, vyvoláváním strachu a propagandou?

Co když hlavní média záměrně vytlačují a dehonestují veškeré jiné názory, než je ten předepsaný neviditelnou silou?

Co když většina lidí propadla masové hypnóze a už nedokáže vnímat, co se opravdu děje?

A co když prezident lékařské komory je taky v hypnóze, když vykřikuje, že doktoři z Paralelní lékařské komory jsou pouze hlučnou menšinou, která rozšiřuje žvásty a arogantně si dovolují vyjádřit jiný názor, než velké instituce ze světa, jako například Harvardská univerzita.

A co když je Harvardská univerzita součástí té hybridní války?

Co když je to záměr, že všichni lidé, kteří se dosud nenechali naočkovat, jsou propagováni jako nezodpovědní a nesolidární vůči veřejnému zdraví.

Co když je pojem “veřejné zdraví” jen další zbraní hybridní války, která má za cíl dostat lidstvo pod absolutní kontrolu?

A co když nejde jen o řešení nemoci, ale hlavně o to očkování a hlavně o covid-pass.

Co když nás má covid-pass jen navyknout na to, že už nikdy nebudeme mít bez jakýchkoliv správně splněných podmínek dle nařízení vlády zelenou v naší povinné aplikaci, a tím pádem se už nikdy nebudeme moci svobodně a bez kontroly pohybovat ve společnosti?

Co když je to opravdu velká konspirace? A celá špína, která se hází na lidi, kteří cítí zlo a jsou z nich konspirátoři, odpovídá rčení “Zloděj křičí: Chyťte zloděje!”

Co když mě napadá, že to těžce páchne totalitou?

A co když jsem se zbláznil?

Kéž by. Kéž by!

X