květen, 2022

26kvě18:0020:00Souvislosti 1Karlovy vary

Detail události

Souvislosti – Globální ekonomika a politika 

Nikdy nebyly hranice děravější, než dnes. Jde o pomyslnou geografickou linku, přes kterou volně proudí cizí kapitál, cizí myšlenky i jejich nositelé. To vše se děje nerovnoměrně, protože levně prodáváme surovinu, draze kupujeme produkt a za vše platíme omezováním svobod. Nejsme tudíž státem kapitalistickým, ale kolonizovaným. Proto v rámci spolku OBROZENCI 2.0 přednáším o Souvislostech, ekonomice, globální politice a usiluji o to, aby nad naším Hradem vlála jen jedna vlajka, ta naše…

ROBERT VLÁŠEK

„JENOM SPRÁVNÍ LIDÉ MOHOU DĚLAT SPRÁVNÉ VĚCI. DOBROU FIRMU A ZNAČKU DĚLAJÍ KVALITNÍ VZTAHY, VZÁJEMNÁ ÚCTA A DŮVĚRA.“

Po studiu na Vojenském gymnáziu a Vojenské vysoké technické škole nastoupil službu jako voják z povolání. Později vystudoval Policejní akademii České republiky v Praze, bezpečnostně-právní obor. Krátce pracoval jako analytik služby potírání celních a daňových podvodů. Dále působil jako Vyšetřovatel Obvodního úřadu vyšetřování Policie ČR. Absolvoval řadu odborných kurzů zaměřených na manažerské, lektorské a obchodní dovednosti. Od roku 2000 podniká ve oboru finančního poradenství, investic a investičních kovů. V oboru postupně založil několik společností, které řídí nebo spoluřídí.


Událost je pouze pro členy Zlatého špendlíku.
Nejsi členem? Přidej se k nám!

Přesné místo a čas konání se členové z daného regionu dozví od svého koordinátora, který je v případě zájmu na akci zaregistruje.
Pokud ještě nemáš přiřazeného koordinátora (platí pro čerstvě registrované členy), vyčkej na kontakt od koordinátora.
Těšíme se na viděnou!

more

Čas

(Thursday) 18:00 - 20:00

X